...

اطلاعیه امکان خرید با تتر و اضافه شدن کیف پول ارز دیجیتال به سایت

در جدید ترین به روز رسانی سایت که انجام شده است کاربران میتوانند با موجودی دلار. تتر خود در سایت ارز های دیگر را خریداری کنند و همچنین  با اضافه شدن کیف پول ارز دیجیتال به پنل کاربری کاربران میتوانند جهت نگهداری رمز ارز های خود از سایت ایران ترید استفاد کنند که در صورت استفاده از کیف پول سایت کارمزد شبکه خرید و فروش ارز ها صفر خواهد شد و تنها کارمزد شبکه جهت خرید ارز با کیف پول خارجی یا انتقال ارز به کیف پول خارجی اعمال خواهد شد .

 

در این سرویس کلیه ارز هایی که در سایت ایران ترید خرید یا فروش میشوند را میتوانید با موجودی دلار تتر خریداری ، نگهداری ، ارسال یا دریافت کنید .

 

 

wallet

جهت استفاده از کیف پوا و همچنین حفظ امنیت حساب کاربری شما حتما باید گزینه ورود دو مرحله ای را فعال کنید .

به منظور فعال سازی دو مرحله ای گزینه تنظیمات امنیتی پروفایل را انتخاب کنید  و یکی از روش های ورود دو مرحله ای با sms  یا ورود دو مرحله ای با Google Authenticator را انتخاب کنید.

جهت فعال سازی ابتدا نرم افزار  google Authenticator را از گوگل پلی دانلود و نصب کنید.

سپس با گزینه ه scan QR code میتوانید با اسکن بارکد و همچنین با انتخاب گزینه Enter a setup key  با وارد کردن کد ارایه شده در سایت و ثبت کد دریافتی توسط نرم افزار ، ورود دو مرحله ای خود را فعال کنید .

با فعال سازی ورود دو مرحله ای هر زمان نیاز به ورود به سایت را داشته باشید یا قصد خرید و ارسال ارز از سایت را داشته باشید باید کد ارائه شده توسط این نرم افزار یا کد دریافت شده توسط پیامک را وارد کنید .

مدت زمان فعال بودن کد یک دقیقه است.

 

ارتباط با ما

صرافی ارز دیجیتال | کیف پول ارز دیجیتال | ایران ترید | بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای مشاهده و مبادله کنید 

۰۲۱۲۸۴۲۷۴۸۸ تماس همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۸

۰۲۱۲۸۴۲۷۴۸۸ واتس اپ

Info@irtra.ir

   Mail

۳۰۰۰۲۳۵۱۱۲۳۴۶۰  سامانه پیامکی انتقادات و پیشنهادات         

نماد اعتماد پرداخت بانکیlogo-samandehi  

 

دانلود ایران ترید از کافه بازار