...
  • ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۲۳:۵۶:۱۹

اکنون می توانید شیبا اینو را در گیم استاپ، لوز و نوردستروم خرج کنید

اکنون می توانید شیبا اینو را در گیم استاپ، لوز و نوردستروم خرج کنید

فلکسا، یک شرکت پرداخت ارزهای دیجیتال که توسط دوقلوهای وینکلوس حمایت می شود، بر اساس اعلامیه اخیر، پشتیبانی از شیبا اینو را اضافه کرده است.این بدان معناست که دارندگان داغترین میم سکه اکنون می توانند آن را در تقریباً 40000 فروشگاه در سراسر ایالات متحده خرج کنند.

فهرست گسترده بازرگانان پشتیبانی شده شامل فروشنده بازی‌های ویدیویی گبم استاپ، خرده‌فروش لوکس نوردستروم، شرکت بهبود خانه لوز، خرده‌فروش حیوانات خانگی پتکو، شرکت کالاهای داخلی و اثاثیه منزل بدبس، فروشگاه‌های زنجیره‌ای زیبایی التا بیوتی و تعداد زیادی خرده‌فروش بزرگ دیگر است.ماه گذشته، سینماهای زنجیره‌ای رگال سینماز مستقر در ناکسویل نیز برای پذیرش ارزهای دیجیتال با فلکسا شریک شد. استارباکس نیز در آزمایشی برنامه شرکت کرد، اما با وجود عکس ویروسی که نشان می‌دهد دوقلوهای وینکلوس با کمک این برنامه پرداختی را انجام می‌دهند، به سرعت از لیست بازرگانان در دسترس خارج شد.پرداخت های رمزنگاری با کمک کیف پول رمزنگاری اسپدن فلکسا تسهیل می شود که در سال 2019 عرضه شد. این کیف پول در ابتدا از چهار ارز دیجیتال پشتیبانی می کرد: بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و استیبل کوین دلار جمینی.

در ماه مه، فلکسا همچنین دوج کوین، سکه اصلی میم سگ را به مجموعه ارزهای دیجیتال موجود اضافه کرد.این شبکه به طور خودکار ارزهای دیجیتال را به فیات تبدیل می کند تا خرده فروشان مجبور نباشند با نوسانات مرتبط با ارزهای دیجیتال مقابله کنند. پرداخت‌های فوری با کمک Amp، یک توکن ERC-20 که به عنوان وثیقه جمع‌سپاری عمل می‌کند، تسهیل می‌شود.شیبا اینو با پذیرش بازرگانان در طول ماه گذشته هجوم قابل توجهی داشته است.در اوایل این هفته، خرده‌فروش لوازم الکترونیکی نیو اگ اعلامیه‌ای درباره پذیرش پرداخت‌های شیبا اینو در اوایل این هفته منتشر کرد.به گفته مدیر عامل آدام آرون، غول سینمای AMC همچنین قصد دارد شیبا اینو را در اوایل سال 2022 اضافه کند.علاوه بر این، شیبا اینو توسط بیت پی، بزرگترین ارائه‌دهنده پرداخت‌های رمزنگاری شده در جهان، پشتیبانی می‌شود.با این حال، قیمت توکن با وجود این نقاط عطف پذیرش، 60.39 درصد نسبت به اوج طول عمر خود کاهش یافته است.

ارتباط با ما

صرافی ارز دیجیتال | کیف پول ارز دیجیتال | ایران ترید | بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای مشاهده و مبادله کنید 

۰۲۱۲۸۴۲۷۴۸۸ تماس همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۸

۰۲۱۲۸۴۲۷۴۸۸ واتس اپ

Info@irtra.ir

   Mail

۳۰۰۰۲۳۵۱۱۲۳۴۶۰  سامانه پیامکی انتقادات و پیشنهادات         

نماد اعتماد پرداخت بانکیlogo-samandehi  

 

دانلود ایران ترید از کافه بازار