...
  • ۳ آذر ۱۴۰۰ ۲۳:۵۵:۳۲

تحلیلگر برتر رمزارز می‌گوید بیت‌کوین می‌تواند تله خرس عظیمی ایجاد کند این یکی از سناریوهای او برای بیت کوین است

تحلیلگر برتر رمزارز می‌گوید بیت‌کوین می‌تواند تله خرس عظیمی ایجاد کند این یکی از سناریوهای او برای بیت کوین است.

یک استراتژیست و معامله گر ارزهای دیجیتال که از نزدیک دنبال می شود می گوید که اصلاح اخیر قیمت بیت کوین می تواند یک تله خرس عظیم باشد.

در یک جلسه استراتژی جدید، تحلیلگر مستعار کرد( cred) به 32600 مشترک یوتیوب تکنیکال راندآپ می گوید که در محدوده احتمالاتی است که بیت کوین در حال حاضر معامله گران زیر 60000 دلار را قبل از اینکه در یک رالی حماسی مشتعل شود، تکان دهد. تنها سطحی که اهمیت دارد، محدوده بالای هفتگی در اینجا (حدود 59000 دلار) است. بالای آن را بستیم. این صعودی است بازار در حال حاضر پایین تر معامله می شود، احتمالاً به سمت پایین ترین سطح هفته قبل (54000 دلار)، اما از آنجایی که بسته شدن مثبت بود، انتظار دارید یک دام در پایین ترین سطح [هفته] قبل ایجاد شود و سپس به بالاتر از سطح برگردید. اولین منطقه مشکل شما  (حدود 60000 دلار) و سپس بالاترین سطح تمام دوران.

من فکر می کنم این بدترین استدلال در جهان نیست."

این استراتژیست ارزهای دیجیتال معتقد است که بیت کوین کم و بیش یک هفته فرصت دارد تا بالاتر از محدوده حدود 60000 دلار بسته شود و تله خرس را تأیید کند. «در صعودی‌ترین حالت، این [شمع] هفتگی نیست که باید نجات پیدا کند... ماهانه و هفتگی نجات پیدا می‌کنند. این اقدام قیمت فعلی فقط یک بخش فیتیله است. قیمت در نهایت بالاتر از [60000 دلار] بسته می سود، و همه از هیچ چیز وحشت می‌کنیم، و این یک ارسال کامل است.» با این حال، کرد( cred) می‌گوید اگر بیت کوین نتواند سطح بحرانی را تا پایان ماه بازپس بگیرد، می‌تواند باعث یک رویداد فروش شود."اما هر چیزی که به نظر نمی رسد منجر به شکست ماهانه و هفتگی شکست خورده می شود، به طوری که شما محدوده قبلی (60000 دلار) را داشتید، بازار بالاتر از آن قرار گرفت، [و] زیر آن بسته شد. در هر بازه زمانی، در هر نمودار، هر زمان که چنین چیزهایی را ببینید - تلاشی واقعی برای شکستن تعادل و عقب نشینی - اهداف شما میان برد و برد پایین هستند.طبق گفته کرد( cred)، ناتوانی بیت کوین در پایان نوامبر به بالای 60000 دلار می تواند منجر به معکوس شدن بازار شود که احتمالاً بیت کوین را به حدود 50000 دلار می رساند.

ارتباط با ما

صرافی ارز دیجیتال | ایران ترید |  قیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای مشاهده و مبادله کنید.

۰۲۱۲۸۴۲۷۴۸۸  تماس همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۸ به جز ایام تعطیل

۰۲۱۲۸۴۲۷۴۸۸ واتس اپ  

۳۰۰۰۲۳۵۱۱۲۳۴۶۰  سامانه پیامکی انتقادات و پیشنهادات         

نماد اعتماد پرداخت بانکیlogo-samandehi  

© ارز دیجیتال 2021- 2019